Головна » Статті » Копання криниць

Каламутна, мутна вода в криниці, колодязі

Каламутна вода в колодязі

   Після користування колодязем протягом декількох років, його власники можуть виявити, що вода в колодязі стала каламутною. Виникає цілком природне запитання про те, чому це сталося і, як очистити воду. Перш ніж щось робити, слід розібратися в причинах, що призвели до помутніння води.

Ми допоможемо Вам вирішити дану проблему: почистити криницю від мулу, стороніх запахів і т.д.  Телефонуйте:

096 168-00-85

066 184-44-94

Чистка криниць Рівне

 

   Причини каламутної води в колодязі, криниці

   Спочатку необхідно оглянути криницю. Колодязні кільця могли розійтися і крізь щілини і тріщини потрапляють частинки грунту, в результаті чого вода набуває мутного відтінку. Так само необхідно з'ясувати в якому місці був викопаний колодязь.      Можливо, що його побудували на плаваючому грунті. В цьому випадку під напором тиску в спорудження потрапляє розріджений пісок, що також є причиною помутніння води. Найчастіше в колодязі каламутна вода з'являється в результаті таких причин:

 - Утворення на стінках колодязя вапняних та інших частинок, що перекривають надходження чистої води.

 - Тріщини, що з'явилися в результаті зсуву колодязних кілець. Тому в криницю потрапляють різні мікроорганізми, різні домішки і грунтові води.

 - Птахи, миші, комахи, що потрапили в колодязь, можуть привести не тільки до помутніння води, але і зробити її абсолютно непридатною для вживання. В цьому випадку необхідно обов'язково провести дезінфікуючі роботи.

- Застій води через її нечасте використання. Вона може набути неприємний запах і колір.

- Мутна вода в криниці після дощу, танення снігу також призводять до забруднення. Це може статися внаслідок відсутності або руйнування глиняного замка.

- Неправильно встановлений насос піднімає з дна споруди бруд, в результаті вода стає каламутною.

   Крім помутніння вода в колодязі може придбати неприємний запах або присмак. Необхідно взяти пробу і віднести в лабораторію на дослідження.

Аналіз води Рівне

Також може з'явитися каламутна вода в колодязі після копання. Зазвичай це відбувається, якщо прийнято рішення поглибити криницю. Перш ніж виконувати такі роботи необхідно проконсультуватися з фахівцем. У деяких випадках поглиблення до позитивних результатів не приведе. Можливо, легше і дешевше викопати новий колодязь в іншому місці.
  
   Чистка, чищення криниці Рівненська, Волинська область

   При виявленні каламутної води в колодязі, його необхідно очистити і продезінфікувати. Проводити процедуру очищення потрібно в наступному порядку:

   - Відкачати з колодязя воду.

   - Оглянути стіни на предмет щілин і тріщин.

   - Зробити механічну очистку стін і дна споруди.

   - Проводять установку спеціального фільтра при необхідності.

Чистка криниць Рівне

   Каламутна вода в криниці часто має неприємний присмак. Причина цього явища полягає у великій концентрації заліза. При пранні білизни цією водою, на одязі можуть залишитися плями з червонуватим відтінком. Для зниження концентрації заліза необхідно встановити спеціальну систему фільтрів. Якщо у воді є домішки глини, необхідно провести очистку споруди за допомогою фільтра механічного очищення, який на відміну від сітчастого або пластикового обладнання не накопичує на дні дрібні частинки глини.

Криниці Рівне

   Ефективним обладнанням для очищення води в колодязі вважаються напірні і вугільні фільтри, здатні видалити органічні добавки. Проводити самостійно таку очистку недоцільно, так як обладнання коштує чималих грошей. Тому для очищення колодязя краще запросити фахівців.

Категорія: Копання криниць | Додав: alexandr9090k
Переглядів: 385 | Рейтинг: 4.7/6
Всього коментарів: 0
Вітаю Вас, Гість!
П`ятниця, 16.11.2018