Головна » Статті » Копання криниць

Чистка криниць

Чистка криниці стає актуальною для кожного у кого є своя криниця.

Чистка колодязів, як і прибирання в будинку необхідна. Проводячи регулярне чищення криниці і догляд за нею, ви забезпечите себе чистою та безпечною водою. Вода це джерело життя! А чиста вода - запорука вашого здоров'я!

Чистка криниці Рівненська область 096 168-00-85.

    Багато хто думає, що достатньо викопати колодязь, і ви назавжди забезпечили себе чистою водою. Але колодязь з часом засмічується. У нього потрапляють комахи (комарі, павуки, черв'яки), а іноді й інша живність. Також часто в криницю потрапляють сторонні предмети (відра, листя, трава), які іржавіють і гниють, тим самим сильно погіршуючи якість води. Адже в ній розмножуються гнильні бактерії. На дні утворюється мул, а на стінках слиз. Вода в колодязі забруднюється. У такій ситуації необхідно чистити криницю.

Чистка криниці Рівне та область.

Слід пам'ятати, що в процесі експлуатації шви між кільцями руйнуються або зміщуються і також вимагають ремонту. Використання вібраційного насоса для колодязя, створюючи вібрації, прискорює руйнування швів, збільшує утворення мулу і піднімає рівень дна. А це засмічує джерела колодязя і таким чином зменшує приплив води.

Крім звичайної санітарної чистки криниця виконуємо додаткові роботи. Проводимо частковий ремонт колодязя. Спеціальним розчином закладаємо шви між кільцями, якщо кільця розійшлися або шви потріскалися.

Чищення криниці Рівненська, Волинська область.

Як часто потрібно чистити криницю? Рекомендується проводити чистку та дезінфекцію колодязя кожні 2-3 роки. Це дозволяє підтримувати якість води на високому рівні, а колодязь в чистоті. Також регулярна чистка криниці дозволяє вчасно виявити і закрити тріщини між кільцями спеціальним розчином. У будь-якому випадку якщо ви помітили, що вода в колодязі стала мутнуватою і погіршився запах чи смак води необхідно провести санітарну чистку колодязя. Також чистка криниці необхідна при зменшенні кількості і припливу води.

Категорія: Копання криниць | Додав: alexandr9090k
Переглядів: 2499 | Рейтинг: 4.0/2
Всього коментарів: 0
Вітаю Вас, Гість!
П`ятниця, 19.10.2018