Головна » Статті » Копання криниць

Копання криниць зимою

     Зимою криницю копати можна і навіть бажано. Вся справа в рівні води, який до кінця літа, восени і взимку опускається до своєї найнижчої точки. Отже навіть у саме посушливе літо без води ви не залишитеся.

    Складність копання колодязя взимку полягає лише в пробитті верхнього замерзлого шару грунту. Зауважимо, що ціна від цього не змінюється в будь-який час року. 

    В цілому копання криниць зимою ні чим не відрізняється від літньої копки. Все буде відбуватися точно так само, як і влітку. 

 

Копання криниць в будь-яку пору року 096 168-00-85

    Мало хто знає, що найкраще копати криниці зимою, коли в грунті міститься мінімум грунтових та паводкових вод, які сильно ускладнюють риття колодязів в дощову пору. Зимове копання колодязів дозволяє викопати криницю глибше на два, а іноді й на три кільця, що практично неможливо або сильно скрутно в інші пори року, коли рівень грунтових вод перенасичений випадаючими опадами. Адже мати колодязь з великим запасом води - мрія багатьох людей. Особливо це стало актуальним в останні роки, коли через посуху колодязі у багатьох пересихають.

Категорія: Копання криниць | Додав: alexandr9090k
Переглядів: 392 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Вітаю Вас, Гість!
П`ятниця, 19.10.2018