Головна » Статті » Копання криниць

Чи можна копати криницю зимою

   Чи можна копати криницю зимою

   Коли копати колодязь? Де копати? Скільки за часом займе будівництво? Мабуть, це найбільш поширені запитання

   Існує думка, що колодязь взимку копати не можна і найкраща пора року для цього - літо і осінь. Насправді це не так. Давайте розберемося, яка пора року найбільш вдала для копання колодязя.

   Криницю можна копати в будь-який час року, за винятком весняної пори(але і весною бувають винятки), коли рясні талі води не дають можливості зайти в грунт і дійти до чистих водоносних горизонтів. Колодязі, викопані взимку, служать довго і виходять по-справжньому багатими по відношенню до обсягу і якості води!

Копання криниць в будь-яку пору року Рівненська, Волинська області

096 168-00-85

066 184-44-94

Копання криниць зимою Рівненська область

   Тепла пора, довгий світловий день і інші зручності для будівництва багатьох об'єктів - колодязів, будинків і так далі, викликають величезний ажіотаж в літню пору року. Часом шикуються черги за колодязями. Насправді, якщо судити по порі року, то лише навесні будівництво колодязів стає найскладнішим, так як в період танення снігу тримається високий рівень грунтових вод. Щоб не допустити такої прикрої помилки, необхідно почекати суху погоду або дочекатися заморозків.

   Але взимку всі «йдуть в сплячку», нікому не хочеться в холодну погоду їхати на дачу, чистити замети і затівати будівництво. Вам і необов'язково бути присутнім на ділянці під час копання криниці, однієї зустрічі з нашими майстрами достатньо. У більшості випадків і житло бригаді надавати не потрібно, так як бригада прибуває на місце проведення робіт на особистому транспорті, працює цілий день і їде, а після відпочинку приїжджає рано вранці і знову приступає до роботи.

   Час будівництва колодязя залежить від його глибини і складності грунту, найчастіше неглибокі колодязі будуються від 2 до 4 днів. За великим рахунком будувати криницю взимку - справа складна і нелегка, так як це холодна пора для бригади. Але є і плюс в цій нелегкій справі - при копанні саме глибокого колодязя взимку, майстри не потребують подачі додаткового кисню на дно колодязя, взимку на дні колодязя температура плюсова, і повітря більш щільне через мінусову температуру над колодязем. Також взимку створюються додаткові сприятливі умови для копки як глибоких, так і неглибоких колодязів - земля промерзає в середньому на метр і не дає опадам потрапити в грунт, при цьому створюється «штучна посуха», і роботі бригади не заважає грунтовий рівень води, на відміну від літа, коли цей рівень вище.

   Криниці викопаній в зимовий період, влітку пересохнути навряд чи вдасться. «Але як же в такий холод люди будуть працювати?» - запитаєте ви. Все залежить від працьовитості бригади. Навчені багаторічним досвідом роботи з колодязями, в тому числі і в зимову пору року, наші майстри завжди готові трудитися для вас! 

   Ціни на копку колодязів взимку дешевші, ніж влітку, незважаючи на більш важкі умови.

   Підводячи підсумки, хочеться зазначити 4 додаткових переваги будівництва колодязів взимку:

   - взимку немає черги на копання криниці, і не доводиться чекати по кілька тижнів;

   - в зимовий час від робіт не постраждають газон, квіти, грядки і інші доглянуті місця вашої ділянки;

   - взимку тримається найнижчий рівень грунтових вод, саме тому і дрібні, і глибокі криниці виходять глибші, ніж влітку. І навіть найменший приплив води в цю холодну пору року влітку обернеться достатком води в ваш колодязь, і він ніколи не пересохне!

  - знижка 10% на весь зимовий період.

 Наші майстри в будь-яку року готові викопати вам криницю.
 

Категорія: Копання криниць | Додав: alexandr9090k
Переглядів: 201 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Вітаю Вас, Гість!
П`ятниця, 16.11.2018